Tubidy bir müzik indirme arama motorudur. Türkçe yada Yabancı müzikleri cep telefonuna indirmek istediğinizde tubidy.mobi indirme sayfası içinden bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Tubidy hem program versiyonu ile hemde cep telefonu uygulaması şeklinde indirebilirsiniz. Bilgisayardan bir Tubidy search engine yani ( arama motoru ) programını yükleyip müzik indirebileceğiniz gibi Cep telefonu tablet ve diğer cihazlarda da Tubidy uygulamasını indirip kullanabilirsiniz.

tubidy.mobi

tubidy.mobi bir cep telefonu web sitesidir. Burası ayrıca bir arama motorudur. Video, oyun veya mp3 gibi müzikle ilgili diğer aramaları burada yapabilirsiniz. tubidy.mobi İngilizce bir web site olduğu için bazı özelliklerini anlatalım.

tubidy.mobi arama kutusunda herkesin bildiği gibi müzik indirme amaçlı aramalar yapılabilir. diğer aramalar size daha fazla yardımcı olmayabilir. Aradığınız her müzik mutlaka burada olacaktır.

Latest videos : burası da son yüklenen videoların olduğu bölümdür.
My Playlist : Bu sayfada kendinize özel müzik çalma listesi oluşturabiliyorsunuz.
Games : Buradaki linkten oyunları bulabilirsiniz. Cep telefonu oyunu aramak için en güzel yoldur.
Top search : Burada aranan en popüler müzikleri listeleyerek size daha kolay müzik bulma imkanı sağlar.

Tubidy müzik indirme programı

Tubidy müzik indirme programını size anlatalım. Tubidy programı Windows 7, 8 ve Vista sürümleri ve XP sürümleri için hatta Linux sistemler için de uyumludur. Tubidy programını nasıl indireceğiniz konusunda aşağıdaki yazımızda bilgiler verdik oradan bulabilirsiniz. Programın kullanımı oldukça kolaydır.

Tubidy müzik indirme uygulaması

Tubidy müzik indirme uygulaması google play store uygulama mağazasından indirilebilir. Logosu “T” harfi ile yapılmıştır. Uygulamanın dili İngilizcedir. Uygulama yükleme dosyası 2.47 MB kadardır. Uygulamayı aşağıdaki indirme bağlantılarından indirip yüklemeyi tamamlayın ve sonra uygulamanın kullanımı hakkında bilgi verelim.

Tubidy uygulamasının kullanımı

Tubidy uygulaması çok kolay kullanılır. Uygulamanın içinde 2 tane buton vardır. biri “search a new songs” butonudur. bu butona basın ve arama kutusuna aramak istediğiniz müzik ismini yazın ve arama tuşuna basın. Aradığınız kelime ile ilgili müziklerin resimleri karşınıza gelecektir. Burada müzik dosyalarına tıkladığınızda müziği dinlemek yada indirmek için iki farklı alternatif buton çıkacak hangisini seerseniz onu yapacaktır. Tubidy kullanmak bu kadar kolaydır. Başka da bir özelliği yoktur.

Tubidy nereden indirilir ?

Tubidy google play, gezginler, tamindir, tubidy.mobi, google, bing gibi kaynaklardan indirme yapılabilir. Buralardaki sayfaları ziyaret ederek indireceğiniz apk dosyası yada program exe dosyası ile kurulumu tamamlayıp müzik indirme programından faydalanabilirsiniz.

Tubidy müzik indir gezginler tamindir

Tubidy müzik indirmek için gezginler yada tamindir sitesinde arama yapmayın henüz orada bu program yayınlanmamıştır. programı tubidy.mobi indirme linkinden indirebilir kullanbilirsiniz.